Zima na Zębie jest piękna. Zapraszamy!!!

Zapraszamy do Willi Blisko Nieba

Panorama Tatr z łąki przy domu.

Przepiękne widoki na panoramę Tatr.

Willa Blisko Nieba - to miejsce z dobrym klimatem

Pokoje z dobrym klimatem.

Zimowa sesja

O nas - Blisko nieba

 

Zapraszamy do naszego domu - Willi Blisko Nieba -  turystów indywidualnych oraz małe grupy.  Jest położony w Zębie k/Zakopanego, na skraju lasu z widokiem na panoramę Tatr. Oferujemy noclegi blisko Gubałówki. Dom jest prowadzony przez rodzinę góralską. Oferujemy dobre warunki za przystępną cenę.

Wstępna reerwacja jest ważna przez 3 dni robocze, w tym terminie należy wpłacić ustaloną zaliczkę.

Proponujemy pomoc w organizacji pobytu u nas. Na Państwa życzenie możemy pośredniczyć w załatwieniu transportu - BUS, w zamówieniu wycieczki z przewodnikiem (np. spływ Dunajcem; wyjazd na Słowację - termy, jaskinie, zamek, zabytki; zwiedzanie Kopalni w Wieliczce; zwiedzanie Krakowa; Oświęcim Wadowice itp.), zamówieniu przewodnika tatrzańskiego, instruktora nauki jazdy na nartach, itp.

Przy wcześniejszej informacji, zamówimy imprezę w karczmie - stoliki, pieczenie prosiaka, barana, kulig z ogniskiem z góralską kapelą.

Akceptujemy zwierzęta po uzgodnieniu z właścicielem - ustalenie wysokości opłaty.

Zgodnie z góralską gościnnością załatwimy wszystko, a nawet jeszcze więcej. Jak to mówią, gdzie diabeł nie może, to góralską babę pośle.

Zapraszamy

Rodzina Bobaków

Ząb -wieś podhalańska

Widok obok domu Widok obok domu Widok na Ząb Widok na Ząb Widok na Ząb, Gubałówkę Widok na Ząb, Gubałówkę kościół w Zębie kościół w Zębie kościół w Zębie kościół w Zębie
Kaplica Kaplica Kolejka szynowa Kolejka szynowa Widok na Zakopane Widok na Zakopane Zakopane nocą Zakopane nocą panorama Tatr panorama Tatr
kaplica kaplica wyciąg Harenda wyciąg Harenda Wyciąg Suche Wyciąg Suche Szymoszkowa Szymoszkowa Szymoszkowa Szymoszkowa
Przy bacówce Przy bacówce        

Karta Tatrzańska